środa, 25 maja 2016

Pierwsze koty za płoty ;)

Trema jest, ale co tam ;) Jedziemy ;) Przedstawiam swój pierwszy alterowany przedmiot - zegar. Nie powstałby, gdyby nie inspiracje Craftmeg, szczególnie zachwycający telefon i ostatni Big Shot. Podziękowania należą się też allearte. To ona na styczniowych warsztatach otworzyła przede mną świat mediów ;) oczywiście daleko mi do ich dzieł, ale co tam, próbujemy ;)


Szary budzik rozjaśniłam białą farbą akrylową. Na bokach położyłam pastę strukturalną przez maskę od Tima Holtza. Popsikałam czarną mgiełką od 13arts. Pozostałe elementy przykleiłam gel medium od 13arts: koronki, kwiaty, cekiny, a z przodu tekturkowe trybiki od Filigranek (gdzieniegdzie rozjaśnione białym splashem, a gdzieniegdzie przyciemnione czarną mgiełką). Trybiki pomalowałam też preparatem do spękań. Zapraszam do oglądania szczegółowych zdjęć:


Tak wyglądał zegar "przed":


Zgłaszam się do następujących wyzwań:

essy-floresy: Wyzwanie #11 - Warstwowo, mediowo, niebanalnie
 

 

 

9 komentarzy:

 1. To chyba jedyny budzik, który bym tolerowała u siebie a nawet z przyjemnością postawiła na półce :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Essy-floresy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że udało mi się Ciebie zarazić mediowaniem :* próbuj, ćwicz a efekty, których oczekujesz, przyjdą szybciej, niż myślisz :) grunt to się nie bać ;) a zegar wyszedł naprawdę fajnie :) dziękuję za udział w essowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysŁ, a projekt zrealizowany w ciekawy sposób. Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna praca! :) Dziękuję za wspólną zabawę w mediowo-warstwowym wyzwaniu z Essy-floresy.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna metamorfoza :) nie przepadam za budzikiem, ale taki może rano dzwonić ;) Dziękuję za udział w zabawie na blogu Essy-floresy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe wykonanie, dziękujemy za udział w wyzwaniu CO!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyszło cudnie... musisz więcej bawić się mediami :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów, powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł i wyszło pięknie :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń